Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. detalu

  • Tarnów, Brzesko, Gorlice, Dąbrowa Tarnowska, małopolskie
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. – jest częścią globalnego koncernu spożywczego Kewpie Corporation Japan, założonego w 1919 roku i obecnie notowanego na giełdzie w Tokio, jednego z największych koncernów spożywczych w Azji i na świecie. W Polsce Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów znanych i cenionych produktów z kategorii: majonezów (Majonez Napoleoński i Sałatkowy), olejów (Olej Mazowiecki), sosów i dressingów (Impresje), chrzanów, musztard, keczupów i przetworów warzywnych. Zatrudniamy ludzi z pasją, pozytywnie nastawionych do rozwoju rynku, tworzących dobrą atmosferę pracy i relacji w Zespole oraz z Klientami. Dzięki unikalnej kombinacji naszych marek, jakości i kompetencji jesteśmy w ścisłej czołówce producentów majonezów, olejów i chrzanów o bardzo mocnej pozycji rynkowej na terenie Mazowsza, Podlasia oraz Mazur.

    W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. zatrudni Przedstawiciela Handlowego na terenie województwa małopolskiego.

    Miejsce pracy: Tarnów, Brzesko, Gorlice, Dębica, Dąbrowa Tarnowska, Mielec
    Region: małopolskie
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych i jakościowych (ekspozycje, listingi, promocje) oraz utrzymywanie relacji z klientami.

    Obowiązki:

    • Rozwój sprzedaży na podległym terenie (zbieranie zamówień, praca jakościowa w punkcie sprzedaży);
    • Współpraca z klientami detalicznymi w kanale tradycyjnym i wybranych halach MT oraz C&C;
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych i celów jakościowych (ekspozycje, dostępność, promocje);
    • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji;
    • Raportowanie bieżących wyników pracy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;
    • Znajomość tradycyjnego rynku spożywczego (detal i hurt);
    • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów;
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;
    • Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
    • Dobra znajomość obsługiwanego terenu;
    • Znajomość obsługi MS Office;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Motywacyjny system wynagradzania;
    • Dodatkowe benefity m.in. prywatną opiekę zdrowotną (po okresie próbnym), ubezpieczenie, kartę Multisport;
    • Miłą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;
    • Odpowiednie narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon);
    • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji;
    • Pracę ze znanymi i cenionymi produktami, a także wprowadzanie nowych produktów Kewpie na rynek polski.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie i podpisanie poniżej aplikacji następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”