Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. detalu

Distribev Sp. z o.o.O firmie

  • Chojnice

    Chojnice, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów w kanale detalicznym na podległym regionie,

  • Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze,

  • Prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia,

  • Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych,

  • Realizacja założonego planu sprzedaży,

  • Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów,

  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub w obsłudze klienta branży FMCG,

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż,

  • Nastawienie na realizację założonych celów,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Dobra organizacja pracy i systematyczność,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość rynku lokalnego.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Systemy premiowe

  • Opieka medyczna

  • Konkursy z nagrodami

  • Programy motywacyjne

  • Karta Fit Profit

  • Deputat świąteczny

  • Programy rozwojowo-szkoleniowe

  • Ubezpieczenie na życie

  • Wczasy pod gruszą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Distribev Sp. z o.o.

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Przewiń do profilu firmy