Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.

  • Ciechanów

    Ciechanów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacjaplanów sprzedaży dla jednych z najbardziej znanych produktów na rynku

  • Zarządzać podległym obszarem sprzedaży

  • Budowanie trwałych relacji biznesowe z Klientami

  • Merchandisning

  • Organizowanie akcji promocyjnych we współpracy z marketingiem

  • Dystrybucje materiałów POS

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Realizacja celi sprzedażowych

  • Wiedza z zakresu merchandisingu

  • Prawo jazdy kat B

  • Komunikatywność i partnerskie relacje z Klientami

  • Posiadanie min. średniego wykształcenia

To oferujemy

  • Pracę z takimi markami jak Dulux, Nobiles, Sadolin, Hammerite

  • Zatrudnienie u jednego z liderów rynku

  • Wprowadzenie w obowiązki w trakcie onboardingu

  • Wsparcie w okresie wdrożenia przez doświadczonego Współpracownika

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, iPhone, iPad

  • Opiekę medyczną

  • Kartę Multi Sport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Wczasy pod gruszą

  • Zniżki na nasze produkty

  • Program poleceń pracowniczych

  • Pakiet szkoleń produktowych

  • Możliwość awansów wewnętrznych

  • Bardzo atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w stabilnej branży budowlanej

Akzo Nobel Decorative Paints - jesteśmy jednym z największych światowych producentów farb i specjalistycznych produktów chemicznych uznawani za lidera we wprowadzaniu innowacyjnych technologii na rynku farb dekoracyjnych.

Przewiń do profilu firmy