Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

BahlsenO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bahlsen Polska jest częścią Grupy Bahlsen – firmy niemieckiej z wieloletnią tradycją, która działa na globalnym rynku spożywczym w segmencie ciastek. W Polsce firma posiada bogate  portfolio  produktów - Krakuski, HIT i Leibniz, będących wiodącymi markami na rynku krajowym. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.

Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje  w nowoczesne technologie, produkty  a  przede wszystkim w Pracowników, czego potwierdzeniem jest uzyskana nagroda "Pracodawca - organizator bezpiecznej pracy" w Małopolsce.

Do naszego zespołu  poszukujemy  osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. DetaluNumer ref.: WR/2020

Główne zadania stanowiska to:

  • Kompleksowa obsługa placówek handlowych na podległym terenie
  • Osiąganie zaplanowanych celów sprzedaży i dystrybucji
  • Planowanie i realizacja kluczowych działań promocyjnych
  • Wykonywanie merchandisingu zgodnie z przyjętymi standardami firmy

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
    mile widziane w branży FMCG
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Zaangażowanie i konsekwencja w osiąganiu celów
  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na wyznaczonym terenie: Wrocław, Legnica i okolice

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie z  ponad 130-letnią tradycją.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta Multisport, ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie medyczne.

Administratorem danych jest Bahlsen Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Skawinie (dane kontaktowe: Bahlsen Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, tel. +48 12 277 91 00). Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji,
a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane (np. zdjęcie, nr telefonu, adres email, informacje o zainteresowaniach) informujemy że firma Bahlsen Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, w tym prawo do uaktualnienia, uzupełnienia czy też usunięcia danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy