Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • Dzierżoniów, Jelenia Góra, Kłodzko, Wałbrzych, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-24
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2017-12-24)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wzbogacamy życie i dostarczamy przyjemności

AMBRA S.A. jest wiodącym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. W ofercie posiadamy m.in.  wina musujące i klasyczne, wermuty, brandy, napoje musujące dla dzieci oraz inne wyroby alkoholowe. Kluczowe marki należące do Spółki  to Dorato, Cin & Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Cydr Lubelski oraz Piccolo. W naszej ofercie znajdują się także wysokogatunkowe wina pochodzące ze znanych regionów winiarskich Francji, Włoch, Hiszpanii, Bułgarii, Chile i Australii. Od lat towarzyszymy naszym klientom przy wielu okazjach, które warto uczcić dobrym winem.

Więcej informacji o firmie i produktach znajduje się na stronie www.ambra.com.pl

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, odnosisz sukcesy w realizacji planów sprzedaży oraz posiadasz wiedzę na temat rynku detalicznego na terenie woj. dolnośląskiego, to ta oferta pracy jest skierowana właśnie do Ciebie!

Obecnie poszukujemy osoby do obsługi produktów AMBRA S.A., która będzie zatrudniona przez firmę współpracującą ze Spółką na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. DETALU
Miejsce pracy: Wałbrzych, Dzierżoniów, Świdnica, Kłodzko i Jelenia Góra

PODSTAWOWE ZADANIA

  • bieżąca realizacja planów sprzedaży
  • zapewnienie wymaganych standardów merchandisingowych określonych produktów
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na podległym terenie (Wałbrzych, Dzierżoniów, Świdnica, Kłodzko, Jelenia Góra)
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

OCZEKUJEMY

  • rocznego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG
  • dobrej znajomości rynku lokalnego
  • umiejętności interpersonalnych
  • wysokiej kultury osobistej
  • zaangażowania i nastawienia na rezultat
  • prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych efektów
  • pracę na silnych markach i dobrych produktach
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie prosimy o wpisanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę AMBRA S.A. z siedzibą przy ul Puławskiej 336, 02-819 Warszawa na przetwarzanie danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji oraz wykorzystywanie mojej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez tę Spółkę."

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że rozpatrujemy tylko aplikacje osób posiadających określone w ofercie wymagania. Dlatego też zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

DOŁĄCZ DO NAS!
www.ambra.com.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się