Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy ds. detalu

Distribev Sp. z o.o.O firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

TWOJE ZADANIA:

  • Aktywna sprzedaż produktów w kanale detalicznym na podległym regionie,
  • Pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży w podległym obszarze,
  • Prezentowanie oferty handlowej  w oparciu o analizę potrzeb klientów oraz posiadane narzędzia,
  • Przyjmowanie zamówień podczas wizyt handlowych,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży,
  • Monitorowanie zapasów i poziomu należności u klientów,
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

APLIKUJ, JEŚLI POSIADASZ:

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub w obsłudze klienta  branży FMCG,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż,
  • Nastawienie na realizację założonych celów,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy i systematyczność,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość rynku lokalnego.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Systemy premiowe
  • Opieka medyczna
  • Konkursy z nagrodami
  • Programy motywacyjne
  • Karta Fit Profit
  • Deputat świąteczny
  • Programy rozwojowo-szkoleniowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą

Klikając „aplikuj”/”wyślij”/”aplikuj teraz” udostępniasz Distribev sp. z o.o. swoje dane osobowe w procesie rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Distribev sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 5 dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne