Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu - Kraft Heinz

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2017-07-18

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Zarządzamy działami sprzedaży dla Unilever, Danone, Żywiec Zdrój, Kraft Heinz, Bonduelle, mBank. Mamy 16 lat doświadczenia, jesteśmy liderem branży, zatrudniamy ponad 1.000 PH na umowę o pracę, docieramy do 80.000 sklepów w całej Polsce.

Praca u nas zapewni Ci udział w programie rozwojowym – zainwestuj w swoje kompetencje!

opisopis
Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy Kraft Heinz Company, producenta marek Heinz i Pudliszki poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Będziesz odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych, a także obsługę klientów z rynku detalicznego. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym oraz otrzymasz gotową trasówkę z bazą klientów.

Miejsce pracy: Kielce
Wynagrodzenie:
4 - 6 tys. zł
przedział jest sumą podstawowego
wynagrodzenia i maksymalnej premii

Obowiązki:

  • obsługa klientów na podległym terenie (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
  • sprzedaż na bazie presellingu
  • zapewnienie dostępności produktów Heinz, Pudliszki oraz wprowadzenie nowości
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (w charakterze Przedstawiciela Handlowego/Vansellera dystrybutora lub producenta, Przedstawiciela Handlowego branży B2B, Koordynatora Merchandisingu, Merchandisera Mobilnego, Promotora, Specjalisty ds. Obsługi Klienta)
  • znajomości rynku tradycyjnego w branży FMCG lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • nastawienia na realizację celu
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

Oferujemy:

sprzedaż markowych
produktów – Heinz,
Pudliszki
umowa o pracę
atrakcyjne
wynagrodzenie
i system premiowy

niezbędne narzędzia
pracy (telefon)
nowy samochód
służbowy
pakiet medyczny
Luxmed

dofinansowanie
karnetu sportowego
stały rozwój
i doświadczenie
w sprzedaży

Oferujemy:

  • sprzedaż markowych produktów – Heinz, Pudliszki
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon)
  • nowy samochód służbowy
  • pakiet medyczny Luxmed
  • dofinansowanie karnetu sportowego
  • stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się