Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

    Eurocash Alkohole
    Jednostka biznesowa Grupy Eurocash, to wiodący dystrybutor alkoholi oraz napojów, zaopatrujący sklepy tradycyjne oraz segment HoReCa, posiadający zespół ponad 250 Przedstawicieli Handlowych.

    Zespół Eurocash Alkohole poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Łódź

    Kluczowe zadania:

    • sprzedaż produktów firmy (alkohole i napoje) dla klientów z podległego terenu (sklepy detaliczne)
    • nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z nowymi klientami
    • realizacja targetów sprzedaży
    • monitorowanie terminowego spływu należności

    Idealny kandydat powinien:

    • posiadać doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
    • mieć min. średnie wykształcenie
    • być silnie zmotywowany do osiągania wysokich wyników
    • mieć rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz zdolności negocjacyjne
    • potrafić efektywnie organizować swoją pracę i planować
    • charakteryzować się wysoką kulturą osobistą
    • dobrze znać pakiet MS Office
    • posiadać prawo jazdy kat. B i być dyspozycyjny do pracy w terenie

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w największej w Polsce firmie dystrybuującej alkohol
    • rozbudowane szkolenie wdrażające do pracy pod okiem Kierownika oraz Trenera Wewnętrznego
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
    • samochód służbowy, tablet oraz telefon komórkowy
    • ciekawą pracę w zespole stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmy
    • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (bezpłatna opieka medyczna, atrakcyjne warunki korzystania z kart sportowych i ubezpieczenia na życie, bony i paczki na święta, losowanie biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, pikniki rodzinne, kolonie dla dzieci pracowników i wiele innych)
    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe
    wymagania,prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą
    o ochronie danych osobowych
    za pomocą opcji APLIKUJ.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
    opis

    PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: "WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2016R., POZ.1182 ZE ZM.)"