Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • Łódź, Pabianice, łódzkie
  • Specjalista
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU
    POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

    Przedstawiciel handlowy
    ds. detalu

    W LOKALIZACJI: Łódź, Pabianice

    Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za budowanie relacji partnerskich z klientami i wzmacnianie wartości sprzedaży, zapewniając nam liderską pozycję na rynku w wielu kategoriach. W roli doradcy i opiekuna marki zadba o odpowiednią ekspozycję asortymentu oraz dodatkowe działania promocyjne.

     Kluczowe zadania:

    • realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych
    • dbałość o właściwą ekspozycję towarów i materiałów wspomagających sprzedaż
    • budowanie długofalowych relacji z klientami

    Szukamy Ciebie jeśli:

    • z łatwością nawiązujesz nowe kontakty, a różnorodność osobowości to dla Ciebie wyzwanie
    • masz doświadczenie w rozmowach z klientem i budujesz partnerskie relacje
    • potrafisz zdiagnozować problem i znaleźć odpowiednie rozwiązanie
    • jesteś odpowiedzialny i konsekwentnie dążysz do celu
    • nie masz trudności w pracy z liczbą
    • cechuje Cię samodzielność i potrafisz dobrze organizować  swoją pracę
    • posiadasz prawo jazdy kat B i z przyjemnością przemierzasz dziesiątki kilometrów

    Zapewniamy:

    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
    • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę z zakresu zarządzania kategorią i stawać się ekspertem w swojej dziedzinie
    • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
    • niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon,  Ipad
    • szereg szkoleń, które przy Twojej otwartości na naukę pozwolą Ci rozwinąć kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne