Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent Herbat oraz Przypraw w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na następujące stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. DETALU
    Miejsce pracy:woj. lubelskie

    Opis stanowiska:

    • Nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • Budowanie rynku w kanale tradycyjnym
    • Realizacja założonych planów
    • Zapewnienie standardów ekspozycji
    • Bieżące raportowanie

    Wymagania:

    • Duże doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego ds. detalu na w/w rynku
    • Znajomość branży FMCG
    • Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
    • Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces oraz łatwość nawiązywania kontaktów
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy , dostęp do Internetu oraz komputera w celu komunikacji z Firmą

    Oferujemy:

    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
    • Motywacyjny system wynagrodzenia
    • Samochód  służbowy oraz telefon
    • Możliwość zatrudnienia na Własnej Działalności

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywującego klikając w przycisk Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELiN S.J. Z.P.Ch. PPU moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BELiN S.J. Z.P.Ch. PPU moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.