Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds.Detalu Merchandiser

Sellpoint Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów detalicznych

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Merchandising produktów i materiałów POSM

  • Realizacja indywidualnych celów dystrybucyjnych

  • Codzienne raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klientów

  • Wysokich zdolności interpersonalnych

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Sumienności i odpowiedzialności

  • Łatwości nawiązywania kontaktów

  • Zdolności organizacyjnych

  • Zapału do pracy i nastawienia na cele

  • Mile widziane doświadczenie w sektorze FMCG

  • Mile widziani studenci zaoczni i osoby, które chcą zdobyć doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia w zakresie sprzedaży

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

  • Motywujące warunki finansowe (podstawa plus premia)

Sellpoint Sp. z o.o.

W związku z rozwojem zespołu dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej (rynek Pre-Paid) poszukujemy:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. DETALU - MERCHANDISER.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Mile widziany list motywacyjny.