Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu - Merchandiser

  • Tuchola, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-09-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem zespołu dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej (rynek Pre-Paid) poszukujemy

    Przedstawiciela Handlowego ds. Detalu - Merchandiser

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów detalicznych
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami
    • Wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów
    • Merchandising produktów i materiałów POSM
    • Realizacja indywidualnych celów dystrybucyjnych
    • Codzienne raportowanie wyników

    Od kandydata oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klientów
    • Wysokich zdolności interpersonalnych
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Sumienności i odpowiedzialności
    • Łatwości nawiązywania kontaktów
    • Zdolności organizacyjnych
    • Zapału do pracy i nastawienia na cele
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze FMCG
    • Mile widziani studenci zaoczni oraz osoby chcące rozwijąć się w sprzedaży

    Wybranym kandydatom oferujemy

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Szkolenia w zakresie sprzedaży
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
    • Dowolna forma zatrudnienia
    • Motywujące warunki finansowe (podstawa plus premia)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.