Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. detalu

  • Olkusz, Wolbrom, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy liderem rynkowym z 40letnią tradycją.
    Jesteśmy obecni w 60 krajach świata.
    Zatrudniamy ponad 900 pracowników.
    Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olkusz, Wolbrom

    Opis stanowiska:

    • Obsługa Klientów detalicznych
    • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Budowania długofalowych kontaktów z Klientami
    • Rozwój Klientów na podległym terenie
    • Efektywne zarządzanie i rozliczanie budżetu
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
    • Znajomość rynku detalicznego na podległym terenie
    • Silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne
    • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Pracę z silnymi i rozpoznawalnymi markami
    • Pracę w ustabilizowanym zespole sprzedażowym
    • Rozwój zawodowy

    Dziękujemy za Twoją aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:„Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez FoodCare Sp. z o.o. w zakresie przekazanych danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).”