Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

AMBRA Brands Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

AMBRA BRANDS Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy AMBRA S.A. jest wiodącym importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. Kluczowe marki należące do Spółki to m.in. Dorato, Cin&Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Piccolo czy Cydr Lubelski. Do AMBRA BRANDS Sp. z o.o. należą także marki dedykowane dystrybucji alkoholi premium dla klientów indywidualnych i restauracji: Centrum Wina oraz Distillers Limited.

"WZBOGACAMY ŻYCIE KONSUMENTÓW POPRZEZ TWORZENIE WARTOŚCIOWYCH PRODUKTÓW. WSPIERAMY KONSUMENTÓW W ZAMIŁOWANIU DO WINA"

Więcej informacji o firmie i produktach znajduje się na stronie www.ambra.com.pl

OPIS STANOWISKA

  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • zapewnienie wymaganych standardów merchandisingowych w obsługiwanych sklepach detalicznych
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na podległym terenie
  • bieżąca obsługa klienta w ramach procesu sprzedaży
  • wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

OCZEKUJEMY

  • zaangażowania i nastawienia na rezultat,
  • umiejętności sprzedażowych,
  • umiejętności nawiązywania relacji biznesowej,
  • dobrej znajomości rynku lokalnego,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG.

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę na silnych markach i dobrach produktach,
  • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • system benefitów,
  • przejrzysty system wynagrodzeń,
  • narzędzia pracy takie jak: ipad, smartfon, samochód służbowy.

Ogłoszenie archiwalne