Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu oraz Hurtu

P.P.H PRIMART MAREK ŁUKASIEWICZO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    podlaskie, małopolska , podkarpackie
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa sprzedażowa klientów hurtowych, sieci handlowych;
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów;
  • utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • realizacja celów wyznaczonych przez firmę;
  • bieżące raportowanie swoich działań i efektów pracy.

Nasze wymagania

  • znajomość branży spożywczej FMCG;
  • wykształcenie minimum średnie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • predyspozycje handlowe – wysoka komunikatywność;
  • samodyscyplina i inicjatywa w działaniu;
  • dyspozycyjność;
  • zaangażowanie;
  • pomysł na sprzedaż;
  • organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą pracę z możliwością rozwoju i wykazania swoich umiejętności;
  • wynagrodzenie – podstawa , premia stała za realizację planu , plus premia motywująca kwartalna;
  • samochód służbowy (karta paliwowa) lub dofinansowanie do samochodu prywatnego;
  • telefon, tablet oraz narzędzia promocyjne.
  • forma zatrudnienia dowolna (umowa o pracę, własna działalność)
  • praca na pełen etat lub praca dodatkowa

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu oraz Hurtu, Rzeszów