Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • Piła, wielkopolskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Bahlsen Polska jest częścią Grupy Bahlsen – rodzinnej firmy niemieckiej z wieloletnią tradycją, która działa na globalnym rynku spożywczym w segmencie ciastek. W Polsce firma posiada bogate  portfolio  produktów - Krakuski, HIT i Leibniz, będących wiodącymi markami na rynku krajowym. Ciastka produkowane w Polsce sprzedawane są do ponad 80 krajów na całym świecie, m.in. do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Dubaju i wielu państw w Azji.

    Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i innowacyjne przedsiębiorstwo, konsekwentnie inwestuje  w nowoczesne technologie, produkty  a  przede wszystkim w Pracowników.

    Do naszego zespołu  poszukujemy  osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piła

    Główne zadania stanowiska to:

    • Kompleksowa obsługa placówek handlowych na podległym terenie
    • Osiąganie zaplanowanych celów sprzedaży i dystrybucji
    • Planowanie i realizacja kluczowych działań promocyjnych
    • Wykonywanie merchandisingu zgodnie z przyjętymi standardami Firmy

    Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, mile widziane w branży FMCG
    • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i budowania długotrwałych relacji z klientem
    • Zaangażowanie i konsekwencja w osiąganiu celów
    • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na wyznaczonym terenie

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie rodzinnej z  tradycjami od ponad 130 lat
    • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego, praca ze znanymi markami cenionymi przez Klientów
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat
    • Teren działania: Piła i okolice
    • System premiowy nagradzający wyniki
    • Atrakcyjny pakiet socjalny, karta Multisport
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
    bottom