Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 21.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PPHU Szafir Sp. J., ustabilizowana i dynamicznie rozwijająca się polska firma, producent i dystrybutor produktów kosmetycznych kolorowych marek Diadem Cosmetics & Szafir Cosmetics. W związku z rozwojem i rozszerzaniem rynków zbytu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Przedstawicieli handlowych ds. detalu
    Regiony: województwo śląskie, podkarpackie, wielkopolskie

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • znajomość branży kosmetycznej (preferowana branża kosmetyki kolorowej)
    • prawo jazdy kat. B
    • systematyczność i sumienność w wykonywaniu zadań
    • znajomość pakietu MS Office
    • nastawienie na sukces i determinacja
    • zdolności komunikacyjne w relacjach interpersonalnych
    • dyspozycyjność (praca w terenie)
    • preferowana forma zatrudnienia: działalność gospodarcza

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa klientów detalicznych na terenie całego województwa
    • Aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
    • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji handlowych z klientami detalicznymi
    • Realizacja zadań i celów sprzedażowych
    • Efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów
    • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów
    • Zbieranie należności od klientów i bieżące raportowanie pracy.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do osiągniętych wyników
    • profesjonalne szkolenia
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • samochód służbowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj teraz.
    W temacie wiadomości proszę wpisać region, którego dotyczy aplikacja.

    Dane kontaktowe
    PPHU Szafir Sp. J.
    ul. Przemysłowa 44
    86-061 Brzoza k/Bydgoszczy
    www.diadem.com.pl
    Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę PPHU Szafir Sp. J. z siedzibą w Brzozie, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. nr 133 poz.883)”

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.