Ta oferta pracy jest nieaktualna od 86 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem Firma North Coast część grupy NUOVA CASTELLI jednego z największych producentów serów w Europie, a także wyłączny Dystrybutor Włoskich Produktów Spożywczych poszukuje osób na stanowisko:

    Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu
    Region: podlaskie

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż produktów do klientów detalicznych na podległym obszarze
    • pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych klientów firmy
    • budowanie i utrzymanie długotrwałych relacji z klientem
    • systematyczne raportowanie wyników pracy
    • dbałość o ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów u klienta
    • monitoring należności obsługiwanych klientów
    • doświadczenie w sprzedaży dóbr luksusowych będzie dodatkowym atutem

    Wymagania:

    • zdolności organizacyjne i komunikacyjne
    • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
    • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
    • kreatywność, dynamizm i entuzjazm
    • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B

    Zapewniamy:

    • pracę w oparciu o dużą gamę, stale dostępnych produktów, w której wiodącą rolę pełnią produkty PREMIUM
    • zatrudnienie w stabilnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych i jakościowych
    • narzędzia pracy – samochód, tablet, telefon służbowy

    Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku:

    Prosimy kandydatów o wysyłanie imiennego pliku CV. Pliki o nawie CV nie będą brały udziału w procesie rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że firma będzie się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883/.