Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NOVI DYSTRYBUCJA SPÓŁKA SP. Z O.O. SP. K.

    Firma Novi Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. to dystrybutor na terenie Polski produktów firmy Ritter Sport, Isostar, Fazer, Borges, Clic
    oraz Piasten, Felfoldi.

    Zapraszamy do zapoznania się z opisem firmy na www.novi.net.pl

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy dla Klientów
    • Obsługa Klientów detalicznych i hurtowych na podległym terenie
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Analiza rynku detalicznego na podległym terenie
    • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • Zaangażowanie i determinacja w działaniu oraz silne nastawienie na realizację celu – warunek konieczny
    • Silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG
    • Znajomość rynku detalicznego w rejonie
    • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych kontaktów
    • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie
    • Wynagrodzenie w systemie premiowym (podstawę + premię)
    • Narzędzia pracy – samochód, telefon służbowy, urządzenie mobilne do realizowania zadań sprzedażowych
    • Możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami
    • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".