Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

  • Przasnysz

    Przasnysz, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Praca na obszarze wyznaczonego województwa

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych

  • Zapewnienie wymaganych standardów merchandisingowych w obsługiwanych sklepach detalicznych

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na podległym terenie

  • Bieżąca obsługa klienta w ramach procesu sprzedaży

  • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych

  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji

  • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i nastawienie na rezultat

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowej

  • Dobra znajomość rynku lokalnego

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG

To oferujemy

  • Ciekawą pracę na silnych markach i dobrych produktach

  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowocześnie zarządzanej firmie

  • Przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + premia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • biblioteka w wersji online

  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • e-learning językowy

Poznaj nas

Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!

Jesteśmy największym w Polsce producentem i importerem win. Możemy się także pochwalić dużym wyborem alkoholi mocnych. Wśród naszych marek są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, FRESCO, PLISKA, PICCOLO, najpopularniejszy w Polsce CYDR LUBELSKI czy najnowsza WINIARNIA ZAMOJSKA.

W skład naszej organizacji biznesowej oprócz handlu tradycyjnego i nowoczesnego wchodzi również własna sieć ponad 30 sklepów specjalistycznych Centrum Wina/Distillers Limited, które znajdują się w większych miastach na terenie całej Polski. Ponadto w ramach działalności HoReCa dostarczamy wina i alkohole do ponad 1500 hoteli i restauracji.

Przewiń do profilu firmy