Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu – Pudliszki (KraftHeinz Company)

Target PROO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Upfield, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny 1000 Przedstawicieli Handlowych i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Aktualnie na potrzeby zarządzania sprzedażą dla firmy KraftHeinz Company, producenta wielu światowych marek, a wśród nich Heinz i Pudliszki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Będziesz odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych i ekspozycyjnych, a także obsługę klientów z rynku detalicznego. Na starcie zostaniesz objęty programem wdrożeniowym oraz otrzymasz gotową trasówkę z bazą klientów.

Obowiązki

  • obsługa klientów na podległym terenie (punkty znajdują się blisko miejsca zamieszkania)
  • sprzedaż na bazie presellingu
  • zapewnienie dostępności produktów Heinz, Pudliszki oraz wprowadzenie nowości
  • przestrzeganie standardów merchandisingowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • analiza rynku i konkurencji
  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (w charakterze Przedstawiciela Handlowego/Vansellera dystrybutora lub producenta, Przedstawiciela Handlowego branży B2B, Koordynatora Merchandisingu, Merchandisera Mobilnego, Promotora, Specjalisty ds. Obsługi Klienta)
  • znajomości rynku tradycyjnego w branży FMCG lub chęci rozwoju w tym obszarze
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • nastawienia na realizację celu
  • samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

Oferujemy

  • Sprzedaż markowych produktów – Heinz, Pudliszki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon)
  • Nowy samochód służbowy
  • Pakiet medyczny Luxmed
  • Dofinansowanie karnetu sportowego
  • Stały rozwój i doświadczenie w sprzedaży
Jesteśmy otwarci na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
klikając w przycisk "Aplikuj”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy