Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • śląskie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gladio Sp. z o.o.

    Gladio Group  jest wyłącznym partnerem biznesowy w Polsce firmy OKF – największego na świecie producenta napojów aloesowych oraz firmy Asiatic – lidera w produkcji wody kokosowej COCOMAX na rynku azjatyckim.

    Opis stanowiska:

    • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych zgodnie z polityką firmy
    • Aktywne promowanie produktów w punktach sprzedaży
    • Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z obecnymi
      klientami w podległym regionie

     Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży  FMCG
    • Doświadczenie w pracy z Dystrybutorami
    • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu
    • Dyspozycyjność, komunikatywność i zaangażowanie
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Miejsce zamieszkania Śląsk

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagrodzeniowy
    • Możliwość awansu w strukturach firmy
    • Niezbędne narzędzia do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gladio Sp z .o.o Sp.K z siedzibą w  Wyszkowie  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Gladio Sp z .o.o Sp.K z siedzibą w Wyszkowie przy ul. Stolarskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne
    do Gladio Sp z  o.o Sp.K z siedzibą w Wyszkowie przy ul. Stolarskiej 7 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.