Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

IGLOTEX

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami w kanale detalicznym

  • fachowa obsługa i doradztwo dla Klientów

  • aktywna sprzedaż na obsługiwanym terenie

  • realizacja zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki

  • monitorowanie terminowego spływu należności

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w branży FMCG

  • znajomość lokalnego rynku sprzedaży

  • wysokie umiejętności w obszarze technik sprzedaży i negocjacji

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie minimum średnie

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania

  • samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej, silnej marce

  • niezbędne narzędzia pracy

  • kompleksowy program wdrożeniowy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dostęp do prywatnej oferty medycznej

  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie

  • możliwość przystąpienia do PPE

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Etapy rekrutacji
1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnoprawności.