Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu Tradycyjnego

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy

  • Kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Egzekucja ustaleń handlowych i promocyjnych

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Raportowanie wyników za pomocą systemu mobilnego

  • Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

  • Wykonywanie wyżej wymienionych zadań na terenie: 1.Województwo małopolskie. : Wieliczka, Mszana Dolna,Dobczyce, Dobra, Kamienica, 2.Województwo warmińsko-mazurskie : Elbląg, Pasłęk, Braniewo i Mierzeja Wiślana (Stegna ,Krynica Morska, Jantar)

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Merchandisera w branży FMCG – warunek konieczny

  • Znajomość lokalnego rynku/branży

  • Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu

  • Aktualne prawo jazdy kat.B

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Nastawienie na realizację celów

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Minimum średnie wykształcenie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: karta sportowa, karta medyczna, platforma benefitowa, dofinansowania do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, lekcje językowe, spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami i inne

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy

  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń

  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Stock Polska Sp. z o.o.

Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige – firma będąca częścią Stock Spirits Group

Przewiń do profilu firmy

Obszar pracy:

1. województwo małopolska : Wieliczka, Mszana Dolna,Dobczyce, Dobra, Kamienica

2.województwo warmińsko-mazurskie : Elbląg, Pasłęk, Braniewo i Mierzeja Wiślana (Stegna ,Krynica Morska, Jantar)