Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

O AkzoNobel

AkzoNobel to firma z pasją malowania. Od 1792 roku jesteśmy ekspertem w produkcji farb i lakierów, kreującym standardy w kolorze i ochronie powierzchni. Nasze portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Interpon – które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma z siedzibą główną w Holandii działa w ponad 150 krajach, zatrudnia około 35 000 pracowników, którzy z pasją dostarczają wysokiej jakości produkty i usługi, zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów. Więcej informacji na stronie www.akzonobel.com

Za co będziesz odpowiadać?

  • Realizację planów sprzedaży dla jednych z najbardziej znanych produktów na rynku
  • Zarządzanie podległym obszarem sprzedaży
  • Budowanie trwałe relacje biznesowe z Klientami
  • Merchandising
  • Organizowanie akcji promocyjnych we współpracy z marketingiem
  • Dystrybucje materiałów POS

Czego oczekujemy?

  • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Realizacji celów sprzedażowych
  • Wiedzy z zakresu merchandisingu
  • Prawa jazdy kat. B
  • Komunikatywności i partnerskich relacji z Klientami
  • Posiadania min. średniego wykształcenia

Co oferujemy?

  • Pracę z takimi markami jak Dulux, Nobiles, Sadolin, Hammerite
  • Zatrudnienie u jednego z liderów rynku
  • Wprowadzenie w obowiązki w trakcie onboardingu
  • Wsparcie w okresie wdrożenia przez doświadczonego Współpracownika
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, iPhone, iPad
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w stabilnej branży budowlanej
  • Pakiet szkoleń produktowych
  • Możliwość awansów wewnętrznych
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multi Sport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Zniżki na nasze produkty
  • Program poleceń pracowniczych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne