Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Distribev Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów na podległym regionie
  • Profesjonalne doradztwo i rozwój sprzedaż produktów - praca w oparciu o cele sprzedażowe
  • Rozwój współpracy oraz pozyskiwanie nowych punktów sprzedaży detalicznej
  • Budowanie i kształtowanie relacji biznesowych z Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane ze sprzedażą produktów w branży FMCG dla kategorii produktów Napoje i Alkohole
  • Wiedza z zakresu produktów oraz rynku alkoholi w Polsce
  • Umiejętność budowania i poszerzania relacji biznesowych
  • Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + system premiowy) oraz konkursy motywacyjne
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz benefitu sportowego
  • Rozbudowany program wdrożeniowy, abyś w krótkim czasie osiągał zaplanowane cele
  • Profesjonalny system szkoleń produktowych, bo zależy nam na Twoim rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobywania doświadczeń w dużej firmie o rozpoznawalnych markach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Distribev Sp. z o.o.

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Miejscem pracy Przedstawiciela Handlowego jest jedna z kilku tras funkcjonujących w danym Regionie.

Dobierana do miejsca zamieszkania Kandydata.

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu, warmińsko-mazurskie