Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

RENO firmie

  • Warszawa, Grodzisk Mazowiecki

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i obsługę klientów na przydzielonym terenie;

  • Realizację standardów merchandisingowych i dbałość o dostępność oferowanego asortymentu;

  • Terminowe i bieżące rozliczanie się z pobranej gotówki od Klientów oraz z powierzonych materiałów promocyjnych lub towarów;

  • Stała współpraca z Działem Obsługi Klienta w zakresie przekazywania informacji o należnościach i rozliczeniach z Klientami;

  • Budowanie trwałych relacji z klientami;

  • Rzetelne raportowanie cen, promocji i asortymentu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średnie;

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG;

  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki);

  • Dobrej znajomości programów MS Office;

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, telefon komórkowy.

REN

REN Sp. z o. o. jest jednym z wiodących dystrybutorów żywności mrożonej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy