Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

Eurocash Alkohole

to wiodący dystrybutor alkoholi oraz napojów zaopatrujący sklepy tradycyjne oraz segment HoReCa, posiadający 50 oddziałów w całej Polsce. Zespół Eurocash Alkohole poszukuje obecnie kandydatów na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów (alkohole i napoje)
    oraz w zakresie współpracy z klientami detalicznymi
  • nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • realizacja targetów sprzedaży
  • monitorowanie terminowego spływu należności
  • pozyskiwanie nowych klientów

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • mieć min. średnie wykształcenie
  • dobrze znać rynek FMCG
  • być silnie zmotywowany do osiągania wysokich wyników
  • mieć rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz zdolności negocjacyjne
  • potrafić efektywnie organizować swoją pracę i planować
  • charakteryzować się wysoką kulturą osobistą
  • dobrze znać pakiet MS Office
  • posiadać prawo jazdy kat. B

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
  • szkolenie wdrażające do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
  • samochód służbowy, tablet oraz telefon komórkowy
  • ciekawą pracę w zespole stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmy
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się