Prosimy o umieszczenie w nadsyłanych materiałach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.833). Otrzymanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy ds. diagnostyki klinicznej

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • analizowanie rynku, produktów oraz konkurencji

  • bieżące doskonalenie wiedzy w zakresie oferty firmy

  • współpraca z zespołem i innymi działami firmy oraz raportowanie działań

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: analityka medyczna, medycyna, biologia, biotechnologia lub pokrewne

  • łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich, w tym biznesowych

  • gotowość do częstych podróży służbowych

  • samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu

  • prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu

  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę w dobrze zorganizowanym, młodym i ambitnym zespole

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji w czasie szkoleń w kraju i za granicą.

Wiemy, że dobrzy pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy i zależy nam, by takie osoby współtworzyły nasz zwycięski zespół. Praca u nas oznacza możliwość samorealizacji, samodzielność w działaniu oraz rozwój osobistych umiejętności.

Perlan Technologies Polska Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą aparaty, akcesoria oraz kompleksowe rozwiązania umożliwiające odbiorcom diagnostykę, identyfikację i prowadzenie badań tysięcy substancji, określając ich skład, budowę, właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne, analizę komórkową oraz analizę kwasów nukleinowych i białek.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz poszerzającym się portfolio poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. diagnostyki klinicznej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Aplikacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku do aplikowania.

co to?