Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. diagnostyki laboratoryjnej

PZ Cormay S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży produktów medycznych z oferty firmy (odczynniki i analizatory diagnostyczne)

  • budowanie relacji ze stałymi odbiorcami oraz pozyskiwanie nowych Klientów

  • prezentacja i promowanie oferty firmy na zjazdach i konferencjach

  • wykonywanie pracy na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe biologiczne, medyczne: z zakresu analityki medycznej, biologii, biotechnologii, medycyny, weterynarii, farmacji lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży medycznej - warunek konieczny. Preferujemy doświadczenie w branży diagnostyki laboratoryjnej (IVD)

  • gotowość do pracy mobilnej w terenie - warunek konieczny

  • wysokie umiejętności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży

  • wysokie zorientowanie na osiąganie wyników

  • znajomość zasad sprzedaży zarówno sektorze publicznym (procedury przetargowe), jak i niepublicznym

  • praktyczna dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Excel

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • pozytywne nastawienie, pasja do sprzedaży, chęć do pracy z ludźmi, samodzielność

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B w zależności od preferencji

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy

  • Nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kompetencji

  • Częściowe dofinansowanie Pracodawcy do pakietu prywatnej opieki medycznej

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Przyjazna atmosfera pracy

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Spotkanie on-line z wybranymi kandydatami

3

Spotkanie bezpośrednie z wybranymi kandydatami

4

Złożenie oferty

5

Informacja zwrotna do kandydatów