Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. DIY

Einhell Polska Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa rynku DIY (woj. lubuskie, zachodniopomorskie),

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów,

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,

  • wprowadzanie nowego asortymentu,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami (CRM).

Nasze wymagania

  • min. średniego wykształcenia,

  • doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach,

  • własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia,

  • zdyscyplinowania, zaangażowania i uczciwości wobec pracodawcy,

  • znajomość rynku lokalnego,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży DIY,

  • znajomość rynku tradycyjnego.

To oferujemy

  • współpracę B2B,

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Począwszy od wkrętarki akumulatorowej, a skończywszy na elektrycznej kosiarce do trawy: Firma Einhell rozwija i sprzedaje zaawansowane technologicznie narzędzia dla pasjonatów majsterkowania i miłośników ogrodnictwa. Nasza bogata oferta produktów zaspokoi rozmaite potrzeby związane z pracami w domu, ogrodzie, garażu czy warsztacie. Oprócz najwyższej jakości produktów, kompleksowej obsługi i przystępnych cen, marka Einhell oferuje narzędzia zapewniające łatwą, bezpieczną i komfortową pracę.

Przewiń do profilu firmy