Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Dostaw do Sklepów Spożywczych

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych klientów

  • identyfikacja potrzeb klientów oraz reagowanie na ich indywidualne potrzeby

  • realizacja celów sprzedaży

  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych

  • przygotowywanie raportów i analiz

  • ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych

Nasze wymagania

JEŚLI:

• Kieruje Tobą ciekawość i nie boisz się nowych wyzwań;

• Posiadasz umiejętność stosowania technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta;

• Jazda samochodem sprawia Ci przyjemność;

• Masz dwuletnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem;

• Lubisz spotykać nowych ludzi i ambitne cele pobudzają Cię do działania.

To oferujemy

  • umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego

  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • służbowy samochód, laptop i telefon komórkowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy