Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Dotacji

DIRECTSUN SP. Z O.O.O firmie

umowa o pracę
5 000–12 400
brutto / mies.
kontrakt B2B
6 150–15 250
netto (+ VAT) / mies.
  • Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Koniecpol, Lubliniec, Mysłowice, Myszków, Pszczyna, Ruda Śląska, Rybnik, Siewierz, Sosnowiec, Tychy, Ustroń, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, Jastrzębie-Zdrój, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Cześć. Zanim przejdziesz do zakres obowiązków pozwól że się przedstawię. Mam na imię Bartosz i zajmuję się rekrutację w DirectSun. W biurze mamy nieformalną atmosferę także od razu proponuję przejść na Ty. Nie wiem czy masz już sprecyzowane jakiej konkretnie szukasz pracy czy po prostu rozglądasz się za nowymi możliwościami.

Tak czy tak myślę, że warto się spotkać i porozmawiać o tym czego my oczekujemy, o tym co Ty możesz zaoferować i o tym ile musisz zarabiać systematycznie miesięcznie aby nie myśleć o zmianie pracy. Jest to ważne ponieważ szukamy ludzi na stałe. Wkładamy sporo energii w szkolenia i dlatego chcemy aby ktoś z nami został na dłużej.

Jeśli szukasz nudnego rutynowego 8 godzinnego etatu- to nie u nas. U nas dostaniesz stabilne wynagrodzenie 5000 zł + premie + prowizje. Zarobki są uzależnione tylko od Twojego zaangażowania- najczęściej mieszą się w przedziale 6-9 tys zł chociaż są też osoby, które znacząco to przewyższają. Istnieje też możliwość pracy dodatkowej i/lub w oparciu o działalność gospodarczą lub umowę zlecenie.

Czym się dokładnie zajmujemy? Odnawialnymi Źródłami Energii a dokładniej FOTOWOLTAIKĄ. Temat bardzo popularny ze względu na dotacje i nowe wymogi w budownictwie. Dzięki obecnemu wsparciu, każde gospodarstwo domowe może całkowicie przestać płacić za prąd, montując instalację fotowoltaiczną bez wkładu własnego. Ponieważ zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, zdecydowaliśmy się na rozbudowę sieci sprzedaży aby obsłużyć jak największą ilość klientów. Dlatego też możemy naszym pracownikom zapewnić odpowiednią systematyczną ilość spotkań z klientami.

Do głównych obowiązków należy: sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie, podpisywanie oraz przygotowywanie umów, oraz kreowanie pozytywnego wizerunku spółki a jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ będziesz reprezentował największą i najbardziej uznaną firmę energetyczną w Polsce.

Nasze wymagania

Nasze minimalne wymagania to ukończona szkoła średnia, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie do świata. Całej reszty zdążysz się jeszcze nauczyć. Tak jak wspomniałem na początku, warto się spotkać i porozmawiać, cokolwiek z tego wyjdzie, oboje będziemy bogatsi o nowe doświadczenia. Teraz Twoja kolej. Do zobaczenia. Bartek.

To oferujemy

  • Umówione spotkania z klientami
  • Wynagrodzenie i umowę dopasowaną do Twoich preferencji
  • Pakiet szkoleń technicznych
  • Wszystkie potrzebne narzędzia pracy
  • Warsztaty sprzedażowe z najbardziej renomowanymi trenerami w Polsce
  • Możliwość rozwoju w oparciu o przejrzystą ścieżkę kariery

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

DIRECTSUN SP. Z O.O.

Co wyróżnia naszą sieć sprzedaży?

Ceniona marka

Pracujemy dla znanej i cenionej na rynku firmy, wielokrotnie nagradzanej, która oferuje instalacje najwyższej jakości oraz zapewnia pełne wsparcie w procesie formalnym.

Profesjonalne wsparcie

Od samego początku otrzymasz wsparcie od doświadczonych koleżanek i kolegów oraz weźmiesz udział w profesjonalnym szkoleniu. Dzięki temu mamy poczucie, że zwiększamy szanse na odniesienie sukcesu w zawodzie.

Unikalne podejście do Klienta

Pracując, jako Doradca wchodzimy na wyższy poziom relacji z Klientami – to unikalne podejście, w ramach którego naszą rolą jest inspirowanie innych.

Docenienie za pracę

Lubimy być w gronie najlepszych i najbardziej aktywnych. Dzięki temu korzystamy z konkursów z nagrodami i ciekawych wycieczek. Nie samą pracą człowiek żyje :)

Przedstawiciel Handlowy ds. Dotacji, Cieszyn