Ta oferta pracy jest nieaktualna od 241 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy ds. Eksportu – język angielski

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

    W związku z dynamicznym rozwojem, polski producent profili aluminiowych oraz dystrybutor
    źródeł światła, wykorzystujących technologię LED, poszukuje do biura firmy w Krakowie
    kandydatów do pracy na stanowisku:
    Przedstawiciel Handlowy ds. Eksportu –
    język angielski
    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
    • Utrzymywanie kontaktu telefonicznego z partnerami handlowymi
    • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych,
    • Budowanie trwałej dystrybucji, realizacja założonych planów sprzedażowych
    • Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

    Wymagania:

    • Biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego jako warunek konieczny
    • Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych
    • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży
    • Wykształcenie min. średnie (najlepiej o profilu technicznym)
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej bądź oświetleniowej
    • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość w mowie i piśmie dodatkowego języka obcego

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
    • Pracę w młodym, zintegrowanym zespole
    • Pakiet szkoleń wdrażających
    • Umowę o pracę
    • Motywujący system wynagrodzenia (wysokie wynagrodzenie w formie podstawy + premii)
    • Niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia do pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest Led Labs sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 2C. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.