Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Eksportu z jęz. niemieckim

MAJEWSKI FENSTERFABRIK sp. z o.o.

  • Saperska 9, Nysa
    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Saperska 9

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii oraz planów sprzedażowych dla rynku niemieckiego

  • Spotkania handlowe i prezentacje

  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku

  • Pozyskiwanie i obsługa nowych partnerów handlowych na powierzonym obszarze, głównie dystrybutorzy B2B

  • Budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z partnerami biznesowymi w Niemczech

  • Codzienny kontakt mailowy i telefoniczny lub osobisty z partnerami w języku niemieckim

  • Podróże służbowe do Niemiec oraz uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

Nasze wymagania

  • Znajomości języka niemieckiego min. C1

  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży eksportowej na podobnym lub pokrewnym stanowisku

  • Proaktywne podejście, inicjatywa w pozyskiwaniu klientów

  • Umiejętności prezentacyjne, talent do budowania relacji z klientami, rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Gotowość do podróży służbowych 2-3 razy w miesiącu

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia. Podstawa plus prowizja bez górnego limitu. Otwartość na oczekiwania kandydata. Możliwość różnych form zatrudnienia w tym B2B

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, 25 lat działalności

  • Możliwość pracy zdalnej oraz praca terenowa, wyjazdy do Niemiec

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Realny wpływ na działanie i funkcjonowanie firmy

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy

  • Szkolenia i rozwój

  • Bycie częścią prężnej, odnoszącej sukcesy firmy z przyjaznym klimatem pracy

O nas

Firma Majewski Fensterfabrik Sp. z o.o. jest firmą rodzinną i działa z powodzeniem na rynku od 1997 roku. Dzięki naszemu ponad 25-letniemu doświadczeniu oraz zdobytym kwalifikacjom wytwarzamy produkty o wysokich standardach jakościowych zadowalających najbardziej wymagających klientów. Nasza wyspecjalizowana kadra jest systematycznie szkolona i zwraca szczególną uwagę na jakość produktów.

Najcenniejszą wartością naszej firmy są pracujący w niej ludzie, jest zatem dla nas szczególnie ważne, aby tworzyć zgrany zespół. Obecnie poszukujemy pracowników, gotowych podjąć nowe wyzwania, nastawionych na sukces, kompetentnych i zaangażowanych. Jeśli jesteś zainteresowany, by stać się częścią naszej firmy dołącz do nas i aplikuj!