Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Exportu

Amtra Sp. z o.o.O firmie

Amtra Sp. z o.o.

ul. Schonów 3

Sosnowiec

Amtra Sp. z o.o. jest firmą, która podczas ponad 25 lat swojej działalności osiągnęła pozycję jednego z liderów rynku dystrybucji i produkcji wyrobów profesjonalnej chemii sprzątającej oraz chemii samochodowej w Polsce. Ponadto jako Grupa Amtra jesteśmy dystrybutorem wielu renomowanych marek z branży motoryzacyjnej. Nasza działalność produkcyjna rozwija się bardzo dynamicznie co roku. Realizujemy także nietypowe zlecenia na potrzeby naszych klientów oferując im produkty w zakresie marek własnych. Firma, z dużym sukcesem, realizuje również sprzedaż poza granicami Polski. W ramach otwartej rekrutacji informujemy, że poszukujemy energicznej osoby na stanowisko:

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Sosnowiec

Głównymi zadaniami będą:

  • utrzymanie i obsługa obecnych klientów firmy
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu – zwłaszcza wschodnich
  • realizacja założonych celów sprzedaży eksportowej firmy
  • zawieranie kontraktów i umów handlowych
  • nadzorowanie i realizacja bieżących zadań eksportowych
  • prowadzenie negocjacji zagranicznych
  • monitoring stanów magazynowych pod kątem zabezpieczenia ciągłości dostaw i sprzedaży do podległych klientów
  • bieżące prowadzenie korespondencji z klientami
  • koordynowanie logistyki dostaw i wysyłek eksportowych

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy w dziale exportu
  • wykształcenia: minimum średniego
  • bardzo dobrej znajomości języka rosyjskiego oraz przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do wyjazdów zagranicznych
  • bardzo dobrej samoorganizacji czasu pracy
  • samodzielności w działaniu i wysokiego poziomu inicjatywy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, wiarygodnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizji i bonusów
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon etc.)
  • pracę w zespole i możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w oparciu o umowę o pracę

Zapraszamy do wysłania swojego CV

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.
Pozostałym kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Amtra Sp. z o.o. z siedzibą ul. Schonów 3, 41-200 Sosnowiec, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu: przeprowadzenia rekrutacji, udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Amtra Sp. z o.o.
Oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o tym, że:
- mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected], wskazany powyżej lub listu na adres administratora danych osobowych, który znajduje się powyżej,
- wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Amtra Sp. z o.o., ul. Schonów 3, 41-200 Sosnowiec, [email protected]

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji  lub przyszłych rekrutacji, o ile wyraził Pan/Pani na to zgodę - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:

a) wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

b) podmioty, którym Spółka powierzyła przetwarzanie danych osobowych (jeżeli jest taka możliwość – należy wpisać nazwy tych podmiotów,

c) spółki należące do grupy kapitałowej,

d) inne (należy wpisać).

4) Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

5) Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych.

6) Posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody (jeżeli była ona

podstawą do przetwarzania danych) w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Pana/Pani wolą wyrażoną w procesie rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy.

8) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

9) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie to narusza zapisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

10) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ul. Schonów 3
41 – 200 Sosnowiec
Tel. (032 294 41 00)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy