Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

  • Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Sulejów, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Żychlin, Brzeziny, łódzkie
  • Specjalista
  • Kontrakt B2B
  • 2019-09-03
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-10-03)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pomyśl, gdzie możesz się znaleźć, gdyby twój pracodawca dał Ci szanse na ogromny nieskończony długofalowy rozwój, jak by to było zarabiać kwoty o których marzysz i rozmyślasz, jakie będą towarzyszyły Ci uczucia, gdy osiągniesz coś wielkiego coś co sprawi, że twoje problemy przestaną istnieć, a zyski z pracy będą tymi z marzeń.

    Z nami Twój sukces wkracza na dotąd nieznany poziom, zapraszamy Cię do budowania czegoś większego, udziału w wyjątkowym projekcie – przełomowym w skali Polski, czegoś na lata.

    Naszym klientom zapewniamy darmową energię ze Słońca dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznych. Dzięki Tobie kolejni klienci będą mieli kartę stałego klienta na energię Słoneczną.

    (tylko prowizja)
    Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Działoszyn, Głowno, Koluszki, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Sulejów, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Żychlin, Brzeziny
    ZADANIA:
    WYMAGANIA:
    OFERUJEMY:
    • Aktywne pozyskiwanie klientów B2C w terenie
    • Wykonywanie audytów fotowoltaicznych
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych
    • Posiadasz doświadczenie sprzedażowe B2C (door to door)
    • Potrafisz samodzielnie pracować w terenie
    • Konsekwentnie dążysz do celu
    • Posiadasz pozytywną energię
    • Indywidualne podejście
    • System szkoleń produktowych
    • Jasny plan kariery zawodowej
    • Zatrudnienie B2B
    • Możliwość budowania zespołu
    • Współpracę długoterminową
    • Programy motywacyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Grafika górna