Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Kelly Services Poland Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZADANIA:

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa Klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych usług
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta
  • Dbanie o dobry wizerunek pracodawcy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowsiku handlowm w branży fotowoltaicznej
  • silna motywacja do pracy i zorientowanie na cel
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat.B.

OFERUJEMY:

  • Pełne wyzwań stanowisko z dużym poziomem samodzielności, w jednej z najprężniej rozwijających się branż w Polsce,
  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + system prowizyjny),
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pełne wsparcie działu handlowego i technicznego.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2017 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy