Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

RM SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych

  • Ustalanie i kontrola planów realizacji sprzedaży

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku menadżera ds. fotowoltaiki - min. 1 rok

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca w młodym, ambitnym i pozytywnie nastawionym do codziennej pracy zespole,

  • Umowa o pracę na pełen etat / kontrakt B2B

  • Stała pensja podstawowa plus atrakcyjny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, samochód

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dostęp do nowych kontaktów sprzedażowych

  • Pakiet benefitów: dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenia grupowego, inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • system premiowy

  • szkolenia

RM Solar to grupa ludzi, której przyświeca wspólna misja - chcemy edukować poprzez dostarczanie naszym klientom ekologicznych rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów za prąd. W naszych projektach stawiamy na rozwój, będąc w stanie dopasować moc i specyfikę pracy do Twoich przyszłych potrzeb. RM Solar proponuje kompleksowe działania związane z podłączeniem instalacji fotowoltaicznej do sieci energetycznej a także z pozyskaniem stosownego wsparcia finansowego.

Przewiń do profilu firmy