Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

SOLENERGA SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych, dobór odpowiednich rozwiązań oraz zawieranie umów
  • Współpraca z zespołem realizacji

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia w sprzedaży do klientów indywidualnych i biznesowych
  • Podstawowa wiedza z zakresu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła mile widziana
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE, finansowej, nieruchomości

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawa + prowizja bez górnego limitu
  • Szkolenia- możliwość rozwoju i awansu
  • Call Center- wsparcie umawiania spotkań z klientami
  • Narzędzia pracy (Laptop/CRM, samochód)
  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Konkursy sprzedażowe, wyjazdy integracyjne
  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, startupowa kultura

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

krótka rozmowa telefoniczna

2

spotkanie on-line

3

informacja zwrotna

SOLENERGA SP. Z O.O.

Solenerga to szybko rozwijająca się, ogólnopolska firma. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Bogata oferta firmy jest uzupełniana przez magazyny energii, stacje ładowania pojazdów, pompy ciepła oraz systemy klimatyzacji.

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, kompleksowa obsługa klienta, nowoczesne systemy sprzedażowe i narzędzia pracy. Jesteśmy również pionierem a zarazem liderem sieci franczyzowej w branży OZE. Nasza sieć obejmuje już 15 salonów sprzedaży w tej formule i wciąż się rozwija.

www.solenerga.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła, dolnośląskie