Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.O firmie

  • Głogów
    Głogów, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poznawanie nowych ludzi i prowadzenie negocjacji handlowych sprawia Ci przyjemność
  • Masz dość opóźnionych i słabych montaży
  • Nieterminowe przelewy doprowadzając Cię do szału
  • Znudziło Ci się odbieranie telefonów od niezadowolonych klientów
  • Chcesz mieć wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
  • Osiąganie najlepszych wyników przychodzi Ci z łatwością
  • Chcesz rozwijać swoją wiedzę oraz kompetencje w zakresie fotowoltaiki i pomp ciepła

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży OZE min 3 miesiące
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Stabilnego Partnera o ugruntowanej pozycji lidera na rynku, który jest gwarantem wypłacalności
  • Posiadamy wyłącznie własne ekipy monterskie
  • Bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku oparty o najlepszych producentów - wyłączny dystrybutor inwerterów Kodak w Europie, produktów BLAUPUNKT w Polsce, pomp ciepła i kotłów elektrodowych marki Hymon.
  • Atrakcyjne wsparcie finansowania instalacji dla klientów indywidualnych i biznesowych - 8 banków na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet szkoleń – techniczne i produktowe
  • Narzędzia informatyczne – kalkulatory ofertowe i analityczne
  • CRM do zarządzania bazą klientów
  • Codzienne wsparcie i pomoc opiekunów technicznych, który pracują na najlepszych programach projektowych w branży
  • System motywacyjny i konkursy sprzedażowe

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

Wybierz pracę w www.hymon.pl

HYMON to czołowa Polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi od 2011.

Zyskaj Partnera na lata - zbuduj relacje z klientami pomagając im oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną i ogrzewanie.

Pracuj z najlepszą firmą na rynku.

Przedstawiciel handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła, Głogów