Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

OZE KONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Iława

    Iława, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż dla klientów prywatnych i firm

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych

  • Raportowanie swoich działań i wyników

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Przygotowanie dokumentacji i zawieranie umów z klientami

  • Monitoring i analiza otoczenia konkurencyjnego

Podział czasu pracy
80%

czynne pozyskwanie klientów w terenie

20%

opracowanie ofert, przygotowanie umów

Nasze wymagania

  • Chęć zdobycia i wdrożenia wiedzy

  • Samodzielność w pracy i samokształceniu

  • Mile widziana znajomość branży OZE

  • Budowanie dobrych relacji z klientami

  • Komunikatywność oraz nastawienie na cel

  • Prowadzenia negocjacji

  • Duże zaangażowanie i chęci osiągnięcia sukcesu

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

To oferujemy

  • Pracę i rozwój w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się branży

  • Wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu (Ty decydujesz ile zarabiasz)

  • Bardzo atrakcyjny, stabilny, jasny i realny system wynagrodzeń

  • Szerokie możliwości ofertowe

  • Możliwość dalszego rozwoju i budowanie własnej grupy sprzedażowej

  • Pełna swoboda w podejmowaniu działań sprzedażowo-marketingowych.

  • Brak ograniczenia regionalnego działania na terenie całego województwa Warmińsko-Mazurskiego

  • Wynagrodzenie płatne miesięcznie uzależnione od sumarycznej mocy sprzedanych instalacji w skali miesiąca.

  • Umowa B2B, umowa zlecenie

  • Możliwość awansu

OZE KONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

W OZE KONCEPT stawiamy na indywidualizm i kreatywność w działaniu. Poszukujemy osób, które do osiągania celów potrzebują swobody i wolnej przestrzeni. Rozumiemy, że każdy ma swój styl pracy i dlatego chcielibyśmy zaproponować naszym przedstawicielom model maksymalnie elastyczny. Działamy aktualnie na terenie woj. Warmińsko-Mazurskiego i nie chcemy stosować regionalizacji dla naszych przedstawicieli. Oferujemy dwa warianty modelu wynagrodzenia. U nas średnio za pozyskanego klienta detalicznego (dom) możesz zarobić 2tys. zł Za kontakt do takiego klienta, który później zdecydował się na zakup instalacji fotowoltaicznej nawet 1tys. zł. Proste i sprawiedliwe zasady współpracy dla każdego, kto widzi się w takiej pracy. Brak górnych limitów zarobków. Rozliczenia miesięczne.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt: 691 784 939

  • Teren działania woj. Warmińsko-Mazurskie, siedziba firmy Olsztyn.

Informacje dotyczące wynagrodzenia:

Wynagrodzenie płatne miesięcznie uzależnione od sumarycznej mocy sprzedanych instalacji w skali miesiąca.

• do 10 KW – 400zł / 1 KW

• 10-20 KW – 500 zł / 1 KW

• 20-30 KW – 550 zł / 1 KW

• 30-50 KW – 600 zł / 1 KW

• Powyżej 50 KW – 600 zł / 1KW + premia.

W przypadku zainteresowania ofertą osób nie posiadających doświadczenia w sprzedaży w branży OZE istnieje opcja wynagrodzenia za kontakt do klienta zakończony sprzedażą instalacji na poziomie 50% wynagrodzenia sprzedażowego.

Stawki wg schematu:

• do 10 KW – 200zł / 1 KW

• 10-20 KW – 250 zł / 1 KW

• 20-30 KW – 275 zł / 1 KW

• 30-50 KW – 300 zł / 1 KW

• Powyżej 50 KW – 300 zł / 1KW + premia