Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki

Senerga Sp. z o.o. - Partner Energa-Obrót SAO firmie

  • Jarocin (pow. jarociński)

    Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

  • Obsługa przekazanych klientów - leady od Energa

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Odbywanie spotkań z zainteresowanym klientem

  • Dopasowanie oferty do potrzeb klienta

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży oraz podpisywanie umów

  • Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji

  • Reprezentowanie spółki Energa-Obrót zgodnie z wytyczonymi standardami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki

  • Podstawowa wiedza z branży technicznej

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • Silna motywacja do osiągania założonych celów

  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę

  • Sumienność, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania

  • Czynne prawo jazdy w kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa + prowizja (bez górnej granicy)

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, tablet, samochód)

  • Szkolenia branżowo – produktowe

  • Wsparcie sprzedażowe partnerskich salonów Energa-Obrót - leady do klientów

  • Umowa o prace / umowa zlecenie / kontrakt B2B

  • Wsparcie wyznaczonych pracowników Energa-Obrót

  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Senerga Sp. z o.o. - Partner Energa-Obrót SA

Senerga Sp z o. o - Partner Energa Obrót SA to dynamicznie rozwijająca się spółka działająca w branży okołoenergetycznej, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów i usług dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz gospodarstw.

Dzięki współpracy z Partnerem Energa-Obrót SA, możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę i najlepsze rozwiązania z zakresu energetyki.

Poszukujemy sumiennych, odpowiedzialnych i komunikatywnych osób, które rozwiną z nami sprzedaż w podległym regionie.

Przewiń do profilu firmy