Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

PCWOO firmie

PCWO

Świętego Leonarda 7

Kielce

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Obsługa klientów firmy
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych
  • Budowanie relacji z klientami oraz dbanie o dobry wizerunku firmy
  • Praca na terenie całej Polski

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód, nocleg)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą swobodę działania
  • Miłą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj z dopiskiem w tytule maila nazwy stanowiska.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy