Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

PGB Human ResourcesO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 29 paź 2020
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PGB Human Resources

Kraków

Kraków

Agencja Personalna PGB Human Resources, dla swojego Klienta dostarczającego rozwiązania oparte na energii słonecznej (fotowoltaika), poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
PH_2909_KRA_WAI

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów, obsługa aktualnych zgłoszeń,
  • Tworzenie specyfikacji i ofert produktowych i wykonawczych dla Klientów,
  • Wykonywanie pomiarów do projektów instalacji fotowoltaicznych (dachowych i gruntowych),
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • Dbanie o kontakt i utrzymywanie relacji z Klientami firmy,
  • Prowadzenie rozmów handlowych z Klientami biznesowymi i indywidualnymi,
  • Wyjazdy do Klientów na terenie województwa (samochód firmowy).

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży instalacji PV, systemów opartych na energii słonecznej (minimum pół roku),
  • Realizacja ustalonych targetów,
  • Gotowość do pracy mobilnej na terenie województwa,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na cel,
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Elastyczna forma zatrudnienia, umowa o pracę lub B2B,
  • Własne narzuty od stawki bazowej bez górnej granicy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Samochód służbowy do dyspozycji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Region Zachodni
ul. Reglowa 3
60-113 POZNAŃ
tel. +48 61 85 33 141
Region Wschodni
Aleje Jerozolimskie 123a
02-001 WARSZAWA
tel. +48 22 370 23 60
Region Północny
ul. Lęborska 3b
80-386 GDAŃSK
tel. +48 58 350 60 58
Region Południowy
ul. Mielęckiego 10
40-302 KATOWICE
tel. +48 32 331 60 64
Region Płd.-Zach.
ul. Legnicka 52
54-204 WROCŁAW
tel. +48 71 308 40 41
Region Płd.-Wsch.
al. 3 Maja 9
30-062 KRAKÓW
tel. +48 12 357 20 78
Region Centrum
ul. Piotrkowska 60
90-105 ŁÓDŹ
tel. +48 883 967 009

Przedstawiciel Handlowy ds. FotowoltaikiNumer ref.: PH_2909_KRA_WAI

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne