Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

TOP GLOBAL Katarzyna PiątkowskaO firmie

3 00030 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OzeTechnologia (Top Global)  to toruńska firma, która od 2018 roku zajmuje się projektowaniem i budową instalacji fotowoltaicznych. Nasza podstawowa działalność to agencja celna, która stała się bazą dla uruchomienia kompleksowej obsługi klienta biznesowego oraz indywidualnego w systemy fotowoltaiczne. Jesteśmy lokalną, rodzinną firmą, w której znajdziecie przyjazną atmosferę oraz możliwości rozwoju.

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Obsługa klientów oraz budowanie z nimi trwałej relacji
  • Doradztwo energetyczne i techniczne w zakresie fotowoltaiki
  • Doradztwo w zakresie źródeł finansowania i dotacji
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Raportowanie do przełożonego oraz systemu CRM firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży fotowoltaicznej poparte wynikami (warunek konieczny)
  • Wiedza z zakresu rynku fotowoltaiki, dotacji, ulg
  • Sprawna obsługa arkusza kalkulacyjnego oraz MS Word
  • Wzorowa organizacja pracy, samodzielność i kreatywność
  • Prawo jazdy kategorii B a podróże służbowe nie stanowią problemu
  • Wiedza z elektromobilności będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie bez górnego limitu- podstawa + premia
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: smartfon, ipad/laptop, materiały marketingowe
  • Możliwość rozwoju i awansu

Ogłoszenie archiwalne