Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

NRG SOLAR sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,

  • Doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych,

  • Przeprowadzanie audytów oraz wypełnianie dokumentacji technicznej,

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fotowoltaiki,

  • Umiejętność nawiązywania relacji handlowych,

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Czynne prawo jazdy kat B,

  • Rzetelność oraz dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy oraz iPad,

  • Szkolenia oraz wsparcie techniczne.

NRG SOLAR sp. z o.o.

NRG Solar jest dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu ogólnopolskim działająca w branży OZE. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Pomagamy uzyskać preferencyjne finansowanie realizowanych inwestycji oraz zapewniamy profesjonalną obsługę posprzedażową. Dzięki współpracy z pozostałym spółkami z Grupy NRG, możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę i najlepsze rozwiązania z zakresu energetyki.

Przewiń do profilu firmy