Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki

PND Panele na dachuO firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 000–30 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5–30 000
netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i profesjonalne doradztwo w zakresie fotowoltaiki i pomp ciepła
  • Obsługa klientów powierzonych przez firmę
  • Opieka klienta
  • Sporządzanie ofert
  • Podpisywanie umów handlowych
  • Raportowanie wyników
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Masz dobrą organizację czasu pracy
  • Łatwo nawiązujesz kontakty
  • Lubisz aktywną sprzedaż w terenie
  • Jesteś uczciwy wobec klienta i współpracowników

To oferujemy

  • 25 umówionych spotkań z klientami w tygodniu - nie będziesz musiał/a sam ich szukać
  • Atrakcyjny załącznik prowizyjny - sam/a ustalasz swoją marżę
  • Atrakcyjne miesięczne i kwartalne premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pełne szkolenie podstawowe - wyjedziesz w teren kiedy będziesz gotowy/a
  • Okresowe szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • Praca na najwyżej jakości komponentach z pełnym wsparciem serwisowym w Polsce
  • Twoje instalację będą montowane przez wyszkolone, własne ekipy monterskie

O nas

Jesteśmy firmą fotowoltaiczną działającą na terenie całej Polski od 2016 roku. Posiadamy dwa oddziały – w Białymstoku i Palędziu (k. Poznania), własny telemarketing, dwa magazyny logistyczne. Klient korzystając z naszych usług ma gwarancję, że wszystko będzie wykonane z najwyższą starannością, gdyż nie korzystamy z pomocy pośredników, tylko własnoręcznie zajmujemy się całym procesem wraz z naszym zespołem specjalistów. Zajmujemy się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną. Instalujemy panele Fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Od projektu do montażu. Stworzymy Ofertę, która najlepiej będzie pasować do wymagań klienta.

Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki, łódzkie