Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

HSG SunO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Przygotowywanie ofert instalacji fotowoltaicznych i atrakcyjnych form finansowania

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Realizowanie wyznaczonych celów

  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta

  • Dbanie o dobry wizerunek pracodawcy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży do klientów B2B lub B2C

  • Sukcesy sprzedażowe w takich branżach jak: finansowa, ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna, telewizji cyfrowej, benefitów, szkoleniowa, techniczna, inżynierska, informatyczna

  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne

  • Biegła obsługa komputera i MS Office

  • Aktywność, zdyscyplinowanie i motywacja

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Sukcesy w sprzedaży PV w okresie minimum 6 miesięcy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo wysoką prowizję

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy B2B

  • Samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Wdrożenie stanowiskowe oraz profesjonalne szkolenia

  • Wsparcie marketingowo – produktowe na każdym z etapów realizacji zadań

  • Wspaniałą atmosferę w ambitnym i zmotywowanym Zespole

HSG Sun

HSG Sun – to prężnie rozwijającą się firma w branży fotowoltaiki, działająca na terenie całego kraju. Pracujemy na wysokiej klasy komponentach, współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi ekipami monterskimi, dbamy o jakość na każdym etapie realizacji projektu, ponieważ jedynie to pozwoli klientom cieszyć się z udanej inwestycji przez lata.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

O Dziale Sprzedaży

W HSG Sun stawiamy na odpowiedzialną i partnerską współpracę. Poszukujemy osób, które są kreatywne i przedsiębiorcze, aby w podległym regionie potrafiły efektywnie działać samodzielnie oraz skutecznie wykorzystywać szanse sprzedaży, które w postaci leadów dostarczać będzie HSG Sun. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania, która zapewnia nabywcom naszych instalacji fotowoltaicznych bezpieczeństwo i gwarancję uzysków przez lata. Jeżeli to są wartości, którymi Ty również kierujesz się w pracy z klientami, koniecznie dołącz do naszego zespołu. Będziesz pracować w jednej z najlepiej rozwijających się branż. Gwarantujemy solidne wprowadzenie w nasze struktury, a im większe sukcesy będziesz odnosić tym więcej możesz zyskać. Aplikowanie do nas zaowocuje długotrwałą współpracą, bo nieustanie dążymy do bycia liderami na rynku OZE.