Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki - magazyny energii, stacje ładowania

KENPOL HOLDING sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych, firm, gospodarstw rolniczych

  • przeprowadzenie audytów u klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb i wymagania klienta

  • raportowanie pracy w systemie B2B

  • monitorowanie rynku

  • realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • prawo jazdy kat. B - praca o charakterze mobilnym

  • proaktywne nastawienie na realizację założonych celów

  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów

  • motywacja i zaangażowanie

  • komunikatywność i otwartość

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • obsługa MS Windows i pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie

  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę

  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)